versus

ODKUP SZKÓD RZECZOWYCH

Pomimo, iż w prawie cywilnym nie zostało wprost zdefiniowane pojęcie szkody, to jest ona z pewnością przesłanką do odpowiedzialności. Można śmiało uznać ze szkoda to uszczerbek, którego Poszkodowany doznał wbrew swojej woli. Zatem szkoda rzeczowa to np. uszkodzenie pojazdu przez sprawcę wypadku.

Towarzystwa Ubezpieczeń, w przypadku szkód w pojeździe przyznają odszkodowanie stanowiące pokrycie kosztów naprawy, jednakże zdarza się również, że Towarzystwo Ubezpieczeń uzna, iż powstała w pojeździe szkoda jest szkodą całkowitą. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ określa to wysokość odszkodowanie, które powinien otrzymać Poszkodowany. Ze szkodą całkowitą mamy do czynienia, gdy Towarzystwo Ubezpieczeń uzna, iż naprawa pojazdu jest nieopłacalna czyli koszt naprawy przekracza wartość pojazdu sprzed szkody.

Oferujemy Państwu odkup Państwa szkody zarówno częściowej jak i całkowitej. Nasza oferta skierowana jest do właścicieli pojazdów, które były poszkodowanie w wyniku wypadku bądź kolizji do 3 lat wstecz.

Jeśli otrzymałeś już odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeń za uszkodzony pojazd, ale wydaje Ci się ze otrzymana kwota jest zaniżona lub po prostu się na tym nie znasz skorzystaj z naszej oferty.
Aby dowiedzieć się czy Twoja szkoda nadaje się do odkupu, skontaktuj się z Podkarpackim Centrum Odszkodowań VERSUS i wyślij nam kosztorys Towarzystwa Ubezpieczeń a my bezpłatnie zweryfikujemy otrzymany kosztorys i w wiadomości zwrotnej prześlemy informację o kwocie odkupu.

Zalety sprzedaży szkody rzeczowej:
– szybki sposób odzyskania pieniędzy, bez konieczności wdawania się w spór sądowy, bez kosztów sądowych.

Chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.